FOSKA - Strúhadlo plastové obdĺžnik

0.06 €

Jednoduché plastové strúhadlo vyrobené z PVC, obdĺžnikového tvaru, s oceľovou čepeľou na klasické ceruzky. Dodávané v rôznych farbách.

Podobné produkty

Jednoduché plastové strúhadlo vyrobené z PVC, obdĺžnikového tvaru, s oceľovou čepeľou na klasické ceruzky. Dodávané v rôznych farbách.
0.06 €
Jednoduché stúhadlo v modernom dizajne, vhodné hlavne pre obyčajné ceruzky. Nôž je vybavený bezpečnostným šrúbom aby sa nedal jednoducho odmontovať. Dodávané v štyroch jasných farbách. Výber farby prosím uviesť do poznámky pri objednávke tovaru.
0.35 €
Jednoduché MILAN plastové strúhadlo v klasickom obdĺžnikovom tvare. Vybavené čepeľou z uhlíkovej ocele, ostré a odolné. Ideálne pre grafitové ceruzky a farebné ceruzky. V ponuke v 5 farbách: zelená; modrá; žltá; červená; čierna.
0.13 €
Orezávatko plastové veľké na hrubé ceruzy, priemer 16 mm.
2.01 €
Plastové strúhadlo MILAN okrúhleho tvaru. S ostrou a odolnou čepeľou, so systémom, ktorý zabráni čepeli oddeľovať od strúhadla. Ideálne pre použitie v škole. Vhodné pre strúhanie grafitových ceruziek a farebných pasteliek. V ponuke niekoľko farebných kombinácií.
0.79 €
Dizajnové strúhadlo MILAN Cubic s odpadovou nádobkou. Povrch strúhadla má špeciálnu pogumovanú úpravu.vhodné hlavne pre obyčajné ceruzky. Nôž je vybavený bezpečnostným šrúbom aby sa nedal jednoducho odmontovať. Dodávané v štyroch jasných farbách. Výber farby...
0.95 €
Strúhadlo MILAN Basic s jedným otvorom, ideálne pre klasické grafitové ceruzky a farebné pastelky. Ostrá, odolná uhlíková čepeľ. Vybavené bezpečnostným systémom, ktorý zabraňuje oddeleniu čepele od strúhadla. Vhodné pre použitie v škole aj kancelárii. V mixe...
0.41 €
Jednoduché plastové strúhadlo vyrobené z PVC, oválneho tvaru, s oceľovou čepeľou na klasické ceruzky. Dodávané v štyroch farbách.
0.12 €
Strúhadlo so zásobníkom, vyrobené z kvalitného PVC s oceľovým nožom na klasické ceruzky.
0.46 €